Vizualizace_Kempf_Obyvak_.jpg

Interiér

Vytvořím Vám vizualizace interierů v elektronické podobě, určené pro prezentaci např. na internetových stránkách, tak i v tištěné podobě, tedy i ve vysokém rozlišení a s detaily. Stačí mi dodat projektovou dokumentaci a místnosti vymodeluji, vyberu materiály které budou použité na podlahu, zdi, nábytek a doplním dekoracemi, tak aby celá vizualizace působila co nejvíce realisticky, díky tomu si uděláte představu o svém budoucím bydlení. Máte-li konkrétní preference ohledně barev, materiálů či konkrétního nábytku, není problém. Vymodeluji na míru, připravím přesně tak, jak budete chtít.

 

Cena již od 3000 Kč

za 3 pohledy na místnost

 

Rád nacením i Váš projekt !

Zašlete mí své představy a požadavky (co budeme vizualizovat, z kolika pohledů), pokud možno připojte i projektovou dokumentaci (u interierů stačí půdorys, u exterierů také pohledy, ideálně i řezy a situaci) a já Vám obratem vypracuji nabídku vč. veškerých informací.

Blueprint
 

Průběh vizualizace

Pro vizualizaci interierů je ideální vycházet z projektové dokumentace, není ale problém vizualizace připravit třeba jen na základě skic. Míru detailů a preciznosti vizualizace si určíte, někomu stačí levnější, méně propracované vizualizace, pro jiné účely je zase žádoucí vysoká míra fotorealistického zpracování a detailů.

Nejdříve vytvořím počítačový 3D model místnosti, případně nábytku na míru, následně doplním o stafáž (zařizovací a dekorativní předměty, rostliny,..). Modelu přidám kvalitní textury a materiály, nasvítím jej a nakonec vyrenderuji finální obrázky.